Buncho Balloons

  • Новинки
  • 3 товар в категорії
  • Сортировка
     
в обранне2058471
Швидкий перегляд
56.80 грн
68.16 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:0.51 грн (111 /уп)
0отзывов5
в обранне2058494
Швидкий перегляд
560.00 грн
750.00 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:16.00 грн (35 /уп)
0отзывов5
в обранне2058485
Швидкий перегляд
24.42 грн
29.31 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:0.66 грн (37 /уп)
0отзывов5

Більшість дітей і батьків вже знайомі з ігровим набором Bunch O Balloons, який здатний перетворити спекотний літній день в захоплюючу битву з прохолодними водяними кульками. Він був і залишається номером один за популярністю в США протягом літа останніх років.

Водні бомбочки Bunch O Balloons представляють собою в'язку кульок з трубочками, яку необхідно піднести до джерела води - дачному шлангу або звичайному крану. Протягом 100 хвилин водяні снаряди наповняться і будуть готові до битви. Ігровий набір зроблений по інноваційній системі, завдяки якій гравцям більше не потрібно витрачати час на зав'язування кожної кульки окремо - це відбувається автоматично. Також немає необхідності переживати за те, що після гри доведеться зайнятися прибиранням і пошуком розірваних ігрових снарядів, оскільки при виробництві кульок використовується екологічно натуральний каучук.

Обов'язковим елементом драйвової літньої вечірки неодмінно повинні стати водяні бомбочки Bunch O Balloons, оскільки це ще один привід повеселитися і активно провести час на свіжому повітрі.

Переваги ігрового набору Банч о Балунс:

  • Заповнюються менш ніж за 60 секунд
  • Відділяються від трубочок без зав'язування і відразу будуть готові до метання
  • Натуральні з екологічно чистих матеріалів

Buncho Balloons с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.