Комірці

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

Знімні комірці в інтернет-магазині Krasota-Style - широкий вибір стильних накладних комірців з бісеру та тканини

Вітчизняні модниці звернули увагу на знімні комірці відносно недавно, проте цей стильний і витончений аксесуар стає все більш популярним. Накладний комірець допоможе освіжити офісний костюм, додасть романтичності у вбрання для побачення, стане завершальним штрихом урочистого образу. Сфера застосування таких комірців необмежена!

Декоративний знімний комірець прекрасно поєднується з одягом з U- і V-подібними вирізами (в залежності від форми самого комірця). Дуже часто такі модні комірці носять з лаконічними однотонними сукнями. Їх можна поєднати з пуловерами, замінивши блузку або сорочку, що піддівається під низ.

Однак накладний комірець зовсім не обов`язково повинен створювати і підтримувати ілюзію справжнього коміра. Досить часто його використовують як самостійний оригінальний аксесуар. У такому разі модниці можуть вибирати комірець, який за кольором відрізняється від одягу. А накладні комірці з бісеру нерідко надіваються як кольє з коктейльними і навіть вечірніми сукнями.

Знімні комірці допомагають швидко змінити образ у тому випадку, якщо у вас немає часу переодягнутися. Наприклад, на роботу ви можете прийти в строгій сукні-футлярі з круглим комірцем «Пітер Пен» - вийде стриманий офісний образ. Якщо після роботи друзі покликали вас в бар, вам достатньо просто змінити круглий комірець на оригінальну модель, декоровану шипами. Вирушаєте не в бар, а на побачення? Надайте перевагу моделі, прикрашеній бісером, камінням або паєтками.

Всі комірці можна умовно розділити на два типи – плетені з бісеру, намистин і коміри з тканини. Останні нерідко розшивають бісером, прикрашають вишивкою, камінням, стразами і навіть шипами. Фіксуватися комірці можуть за допомогою стрічок-зав`язок, застібок ззаду або гачків спереду.

Купити знімні комірці оптом за доступними цінами ви можете в нашому інтернет-магазині Krasota-Style.

Комірці с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.