Парасольки

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
    
  Нічого не знайдено.

  Парасольки оптом в Києві та Україні – величезний вибір та вражаючі ціни

  Цей цікавий аксесуар винайдено в Китаї. Спочатку користування парасолькою було привілеєм імператорів і наближених до них осіб. Сьогодні ж парасолька є у кожного, оскільки захищає від дощу, снігу і сонця.

  У нашому інтернет-магазині krasota-style.com.ua можна придбати будь-які різновиди парасольок:

  • парасолька-автомат (автоматично закривається і відкривається за допомогою спеціальної кнопки);
  • парасолька типу «напівавтомат» (відкривається натисканням кнопки на ручці, а закривається вручну);
  • механічна парасолька класичного вигляду (розкладається і складається вручну);
  • парасолі-тростини.

  Всі парасольки, призначені для дітей, жінок і чоловіків, великі або портативні, – це продукція відомих торгових марок. Серед них є такі зручні складні парасольки, які легко помістяться в сумку, кейс або навіть портмоне!

  Куполи парасольок виготовлені з різних матеріалів (нейлону, полієстру і т.д.), мають найрізноманітніше забарвлення. Майже всі парасолі, що пропонуються на нашому сайті, характеризуються міцністю конструкції і мають сучасний модний дизайн.

  Нам важливо мати хорошу репутацію, тому ми гарантуємо високу якість кожної парасольки,яку продаємо. Покупці завжди задоволенні придбанням товарів у нашому магазині, тому купують не тільки для себе, але і в подарунок.

  Купити парасольки оптом в інтернет-магазині Krasota Style – значить придбати красиві, надійні в експлуатації вироби за найвигіднішими цінами.

  Парасольки с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.