Пояси

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

Пояси і ремені від інтернет-магазину Krasota-Style: стильні аксесуари за доступною ціною

Пояс — це аксесуар, який завжди мав не тільки практичне, але і декоративне значення. До того ж, здавна по крою, розміру пояса або узору, нанесеному на нього, можна було судити про статус людини в суспільстві, її матеріальний або сімейний стан, віросповідання і т. д. Сучасні пояси настільки різноманітні, що пасують до будь-якого одягу й доречні в різних ситуаціях.

Поясом прийнято називати смугу з тканини або іншого матеріалу, за допомогою якої підтримується одяг на тілі людини. Ще з доісторичних часів виготовленню і прикрашанню поясів завжди приділяли велику увагу. Вони робилися з дорогих матеріалів, декорувалися цінними металами і камінням, а також наділялися особливими магічними властивостями.

Наприклад, пояси у багатьох культурах завжди вважалися своєрідними оберегами — речами, які охороняли людину від різних нещасть. Щоб з пояса зробити оберіг, його виготовляли особливим способом, прикрашали спеціальними візерунками, заговорювали «таємними словами». Носили пояс-оберіг, не знімаючи, щоб ні на мить не залишитися без чарівного захисту вищих сил.

У наші дні пояси і ремені найбільше люблять, звичайно ж, жінки, адже ці аксесуари володіють прекрасною властивістю підкреслювати достоїнства жіночої фігури. Жіночі пояси і ремені традиційно зав`язують на талії, проте останнім часом їх почали носити й на стегнах.

Жіночі пояси і ремені сьогодні представлені в широкому асортименті і серед них виділяють різні види і фасони. Так, наприклад, популярні останнім часом металеві пояси-ланцюжки, які зручно носити з джинсами, а також з сукнями-туніками, сукнями-футлярами.

Ви можете купити жіночий пояс або купити жіночий ремінь в нашому інтернет-магазині: жіночі пояси в інтернет-магазині Krasota-Style мають високу якість, відрізняються привабливим дизайном і доступною ціною. Придбати ці аксесуари можна оптом і дрібним оптом.

Пояси с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.