Віяла

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

Стильні розкладні віяла оптом в Києві і Україні: витончені аксесуари за доступними цінами

Віяло - це аксесуар, історія якого налічує більше двох тисячоліть. Він став своєрідним містком між Сходом і Заходом: витончені віяла можна було побачити в руках і акторів японського театру Кабукі, і європейських придворних дам. Знаменита японська письменниця і придворна дама Сей Сьонагон зараховувала віяло до предметів, що «чарують витонченою красою».

Віяла прийшли до нас з Давнього Сходу. З`явилися вони в Китаї і спочатку робилися з лотосового, пальмового листя або з пір`я. З часом китайське віяло удосконалювалося. Більш пізні віяла мали вигляд рамок на ручці, що покривалися спеціальним тонким папером.

Якось японський імператор отримав у подарунок китайське віяло. Воно настільки сподобалося йому, що невдовзі цим зручним і вишуканим аксесуаром користувалася вся знать. Саме японські майстри придумали розкладне віяло,відоме нам нині. Японське віяло робилося із спеціального міцного паперу, прикрашалося вишивкою, зображеннями, каліграфією.

В епоху бароко східне віяло було завезене в Європу, де швидко стало предметом розкоші і почало відігравати важливу роль у придворному церемоніалі. В епоху рококо віяло перетворилося на знаряддя жіночого кокетства та флірту, з`явилася навіть спеціальна «мова віяла», що дозволяла розповісти про свої почуття без слів.

В різні епохи популярність віяла то зменшувалася, то знову зростала. Зараз віяло - це красивий і практичний аксесуар, який врятує вас в літню спеку. Також його можна використовувати для прикрашання інтер`єру.

Вас цікавить, де можна придбати віяло? У нас є відповідь на це питання: інтернет-магазин Krasota-Style пропонує вам купити віяла оптом за вигідною ціною. Ми продаємо витончені розкладні віяла з дерева і тканини. Дерев`яні планки декоровані ажурним візерунком, виконаним у техніці перфорації, а тканина різних кольорів прикрашена оригінальними малюнками.

Віяло с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.