Обладнання для біжутерії

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

Демонстраційне обладнання для продажу біжутерії в інтернет-магазині Krasota-Style

Щоб роздрібний продаж біжутерії був успішним, необхідно закупити не тільки товар, але і спеціальне обладнання для його демонстрації. Існує різне торгове обладнання для біжутерії, вибір конкретного виду обладнання буде залежати від того, яку саме біжутерію ви збираєтеся продавати.

Демонстраційне обладнання для біжутерії — це різноманітні стійки, підставки, планшети, гачки, вітрини, перфоровані листи і навіть манекени. Завдання кожного виду обладнання — у найбільш вигідному ракурсі представити той чи інший різновид біжутерії: каблучки, кольє, ланцюжки, сережки, брошки тощо

Крім того, використання спеціальних підставок зменшує ризик випадкового псування виробів, а також допомагає раціонально використовувати приміщення магазину. Оскільки оренда в наш час коштує недешево, придбання компактного торгового обладнання може допомогти заощадити непогану суму.

Один з найоптимальніших різновидів торгового обладнання в умовах обмеженої площі - гачки для біжутерії. Такі металеві гачки прикріплюються до спеціальної сітки, яка вішається на стіну. Гачки можна використовувати для демонстрації браслетів, кольє, намист, ланцюжків, а також аксесуарів для волосся — резинок, пов`язок, обручів і т. д.

Перевага цієї системи демонстрації біжутерії в її мобільності: гачки при необхідності легко знімаються з сітки і так само легко прикріплюються назад, а саму сітку можна повісити в будь-якому місці торгового залу, забезпечивши максимально легкий доступ як для продавців, так і для покупців. Також з проблемою нестачі площі допомагають впоратися підставки для біжутерії, що обертаються.

Купити обладнання для біжутерії ви можете в інтернет-магазині Krasota-Style. Наш магазин спеціалізується на оптовій реалізації біжутерії та обладнання для неї. Якщо ви вирішили відкрити бізнес з роздрібного продажу біжутерії, у нас ви зможете придбати як товар, так і торгове обладнання для його демонстрації за доступними оптовими цінами.

Обладнання для біжутерії с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.