Сітка для волосся

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

Сітки для волосся - стильні й оригінальні щоденні й весільні аксесуари за оптовими цінами

Сіткадля волосся - аксесуар з багатовіковою і дуже цікавою історією. Ця прикраса з`явилася ще в епоху пізнього середньовіччя. Перші сітки для волосся плелися з тонкого золотого та срібного дроту, а прикрашали їх дорогоцінним камінням і перлами.

Цей аксесуар замінював заміжнім жінкам головний убір (за традиціями того часу незаміжні дівчата подібні сітки носити не могли), оскільки повністю покривав волосся. Звісно, таку розкішну сітку для волосся могли дозволити собі лише багаті і знатні дами.

З часом з`являлися нові модні зачіски, і популярність цього аксесуару значно зменшилася. Сіткадля волосся вийшла з моди, але народилася вдруге з появою синтетичних волокон. Тонкі сітки з нейлону і капрону стали використовувати і як прикрасу, і як функціональний аксесуар, надягаючи на ніч, щоб волосся не плуталося.

Сіточкадля волосся знову стає модною, причому сфера її застосування дуже широка. Прості сітки без будь-якого декору використовують для додаткової фіксації волосся при заняттях спортом. Різнокольорові сітки-резинки надягають, щоб прикрасити суворий «пучок балерини».

А декоративні сітки для волосся можна використовувати для створення вечірніх зачісок, оскільки вони прикрашаються бісером, камінням, стразами, паєтками. Декоративна сіточкадля волосся може бути розшита золотими і срібними нитками або зроблена з елегантного ажурного мережива. Деякі моделі вечірніх сіток своєю красою не поступаються тим, які носили середньовічні баронеси.

З поверненням в моду ретро сітки для волосся стали популярним весільним аксесуаром. Сітку з тонкого мережива або шовкових ниток можна використовувати для створення романтичного весільного образу у вінтажному стилі. До речі, до такої сітки дуже зручно прикріплювати фату.

Наш інтернет-магазин Krasota-Style пропонує широкий вибір сіток для волосся - від простих і практичних моделей до оригінальних декоративних - за вигідними оптовими цінами.

Сітка для волосся с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.