Гострозубці

  • Розпродаж
  • Новинки
  • 3 товар в категорії
  • Сортировка
     
в обранне2026274
Швидкий перегляд
58.50 грн
70.20 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:58.50 грн (1 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2026275
Швидкий перегляд
58.50 грн
70.20 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:58.50 грн (1 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2018120
Швидкий перегляд
52.54 грн
63.05 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:52.54 грн (1 шт./уп)
0отзывов5

Гострозубці для манікюру і педикюру в інтернет-магазині Krasota-Style: високоякісні інструменти для безпечного манікюру

Для того щоб зробити обрізний манікюр в домашніх умовах, необхідні якісні інструменти для манікюру: ножиці, пилочки тощо. Дехто використовує для обрізання нігтів і кутикули звичайні ножиці, однак правильно підібрані манікюрні гострозубці значно спростять процес, а манікюр вийде більш акуратним.

Госторозубці для манікюру можна умовно розділити на дві групи: госторозубці для нігтів і госторозубці для кутикул. Останні мають більш тонкі леза, що дозволяють обрізати кутикулу й відмерлу шкіру навколо нігтя без травм і задирок. А гострозубці для нігтів мають більш товсте лезо і посилену конструкцію, що дозволяє їм з легкістю зістригати нігтьову пластину. Існують також педикюрні гострозубці з ще більш посиленою конструкцією.

Для виготовлення якісних манікюрних гострозубців використовується високоякісна медична сталь, що володіє стійкістю до корозії. Важливим критерієм якості гострозубців для манікюру (особливо гострозубців для кутикул) є їхнє заточування: вони повинні бути досить гострими, щоб відкушувати шкіру одним рухом, а не рвати її. На лезах не повинно бути ніяких зазубрин і подряпин.

Хороші гострозубці обов`язково оснащуються пружиною — одинарною, подвійною або спіральною. Вона повинна бути достатньо тугою, щоб забезпечувати необхідний опір, але не занадто: якщо ручки гострозубців різко відскочать, то це може стати причиною травми. При зведенні ручок між лезами повинен залишатися невеликий простір, що повністю зникає при більш сильному натисканні.

Варто згадати і про такий цікавий різновид манікюрних гострозубців і щипців, як кніпсер. Кніпсер компактніший, ніж звичайні гострозубці, й використовується для укорочування нігтів. Цей інструмент безпечніший, потребує докладання менших зусиль і запобігає розшаруванню нігтя.

Купити інструменти для манікюру і педикюру (ножиці, пилочки, лопатки для кутикули і багато іншого) вам пропонує інтернет-магазин Krasota-Style. Ми гарантуємо високу якість інструментів, яка поєднується з цілком доступними цінами.

Гострозубці с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.