Лопатки

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

Лопатки для манікюру і педикюру за оптовими цінами з доставкою по Україні в інтернет-магазині Krasota-Style

Якщо ви хочете, щоб ваш манікюр завжди виглядав ідеально, важливо мати у своєму арсеналі професійні манікюрні інструменти. До таких інструментів відносяться лопатки для манікюру, які є одним з видів шаберів. Манікюрний шабер, у свою чергу, — це манікюрний інструмент, який призначений для очищення нігтьової пластини, її вирівнювання і для догляду за кутикулою.

Шабери бувають найрізноманітніших форм, але найчастіше кілька видів шаберів об`єднують в один інструмент. Так, двосторонні шабери для манікюру з одного боку мають робочу поверхню у вигляді овальної або прямокутної лопатки для відсунення кутикули, а з іншого боку можуть мати шпилясту лопатку або лопатку у вигляді сокирки для очищення нігтя від пилу і забруднень і для видалення задирок і кутикули.

Найчастіше такі інструменти зроблені з нержавіючої сталі зі зручною ручкою, яка не буде ковзати під час роботи. Існують також і дерев`яні лопатки - апельсинові палички для манікюру.

Лопатки для манікюру та інші види шаберів незамінні для догляду за кутикулою, бо підтримують здоров`я нігтів і пальців. Кутикула — це своєрідна перешкода, яка не дозволяє бруду та інфекції проникати всередину кореня нігтя. Тому якщо не доглядати за кутикулою належним чином, вона стане сухою і крихкою і не буде достатньо захищати ніготь.

Техніка роботи з манікюрної лопаткою дуже проста. Достатньо взяти інструмент під кутом до кутикули, злегка натиснути і відсунути її вниз. Залишилися задирки й омертвіла шкіра, яка наростає на нігтьовій пластині, а їх можна видалити за допомогою загостреної частини двосторонньої лопатки.

В інтернет-магазині Krasota-Style ви можете купити манікюрні інструменти за оптовими цінами зі зручною для вас доставкою до всіх міст України. У нас ви можете купити апельсинові палички, зручні двосторонні лопатки та інші інструменти для ідеального манікюру і педикюру.

Лопатки с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.