Ножиці (манікюрні)

  • Новинки
  • 3 товар в категорії
  • Сортировка
     
в обранне2026227
Швидкий перегляд
51.80 грн
62.16 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:51.80 грн (1 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2026228
Швидкий перегляд
49.84 грн
59.81 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:49.84 грн (1 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2026232
Швидкий перегляд
51.80 грн
62.16 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:51.80 грн (1 шт./уп)
0отзывов5

Манікюрні ножиці для нігтів і кутикули: високоякісні сталеві ножиці в магазині Krasota-Style

Те, наскільки акуратним буде манікюр, залежить не тільки від навичок людини, яка його робить, але і від якості використовуваних інструментів для манікюру. При виконанні обрізного манікюру найважливішим інструментом є манікюрні ножиці: використання неякісних ножиць призводить до появи задирок і ранок, які не тільки неестетично виглядають, але і є потенційними місцями для потрапляння інфекції.

Існують різні види манікюрних ножиць. Так, ножиці для нігтів зазвичай володіють міцними і товстими лезами, завдяки чому можуть зістригати навіть дуже тверді і цупкі нігті. Леза ножиць для нігтів можуть бути як прямими, так і злегка заокругленими.

Ножиці для кутикули призначені для обрізання шкіри, покриву навколо нігтя. У таких ножиць більш тонкі леза. Так само, як і леза ножиць для нігтів, вони бувають круглими і прямими.

Манікюрні ножиці для обрізання нігтів складно використовувати для видалення кутикули й навпаки . Але існують також універсальні ножиці для манікюру, що підходять для обох цілей. Такі ножиці мають леза середньої товщини. Вони зручні, скажімо, для подорожей, коли не хочеться везти з собою повний набір манікюрних інструментів.

Як вже зазначалося вище, для манікюрних ножиць дуже важлива якість. Найкращими вважаються ножиці зі сталі. Для виготовлення високоякісних ножиць використовується така ж сталь, як і для хірургічних інструментів.

Щоб додати металу міцності, використовують метод термічної обробки, а заточування лез виконують вручну на алмазному крузі. При виборі ножиць слід звертати увагу на наявність простору між ріжучими крайками: завдяки йому шкірка, що зрізується, не «зажовується» між лезами.

Купити манікюрні ножиці з нержавіючої сталі ви можете в інтернет-магазині Krasota-Style. У нашому каталозі представлено кілька різновидів ножиць для манікюру, причому висока якість пропонованого товару поєднується з цілком демократичними цінами.

Ножиці (манікюрні) с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.