Пензлики для макіяжу

  • Новинки
  • 4 товар в категорії
  • Сортировка
     
в обранне2018273
Швидкий перегляд
103.38 грн
124.05 грн
Залишок на складі:
закінчується
-
+
Ціна за одиницю:103.38 грн (1 шт./уп)
0отзывов5
Залишок на складі:
закінчується
-
+
Ціна за одиницю:46.86 грн (1 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2018276
Швидкий перегляд
72.42 грн
86.90 грн
Залишок на складі:
останній
-
+
Ціна за одиницю:72.42 грн (1 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2018286
Швидкий перегляд
92.30 грн
110.76 грн
Залишок на складі:
закінчується
-
+
Ціна за одиницю:92.30 грн (1 шт./уп)
0отзывов5

Пензлики для макіяжу: професійні інструменти для візажистів і салонів краси від інтернет-магазину Krasota-Style

При створенні красивого макіяжу просто неможливо обійтися без набору спеціальних пензликів. Заразпензлики для макіяжу випускаються в широкому асортименті і поділяються на різні види, залежно від свого призначення, розміру, форми, матеріалу ворсу і т. д. До вибору кожного необхідного для виконання певного завдання пензлика важливо підходити серйозно.

Якісно й професійно виконаний макіяж здатний миттєво перетворити жінку, вселити в неї впевненість у собі, підняти її самооцінку. Саме тому майстри створення макіяжу — візажисти — цінуються так високо. У роботі візажиста дуже важливим є якість використовуваної косметики, а також якість робочих інструментів, головними серед яких є набори пензликів для макіяжу.

Сьогодні широко відомі і користуються попитом серед візажистів такі види пензликів для макіяжу, як пензлики для тіней, пензлик для пудри, пензлик для рум`ян, пензлики для помади. Трохи менш популярні пензлики для брів, пензлик для підводки, а також пензлики для тону і коректора. Про деякі з перерахованих видів пензликів варто розповісти детальніше.

Наприклад, пензлики для тіней відрізняються різноманіттям форм і розмірів. Так, звичайно, виділяють серед пензликів для тіней моделі з плоскою і широкою головкою, за допомогою яких наноситься основний колір у макіяжі очей, моделі з об`ємною овальною або ж круглою головкою, які використовуються для розтушовування, а також моделі з вузькою головкою та прямим або скошеним ворсом, що застосовуються для промальовування контурів.

А ось пензлі для пудри мають особливо великі розміри, відрізняється м`якістю. Такими пензликами прийнято наносити на обличчя розсипчасту пудру, але стануть в нагоді вони також і для роботи з компактною пудрою. Ручка таких пензликів зазвичай велика і зручна, а розмір і «пухнастість» ворсу візажисти вибирають, виходячи з особистих вподобань.

Наш інтернет-магазин Krasota-Style пропонує великий вибір пензлів для макіяжу як для домашнього користування, так і для салонів краси. Купити пензлики для макіяжу за доступними цінами оптом і дрібним оптом ви можете вже зараз!

Пензлики для макіяжу с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.