Різці

  • Розпродаж
  • Новинки
  • 1 товар в категорії
  • Сортировка
     
в обранне2026293
  • Розпродаж
Швидкий перегляд
21.30 грн
13.85 грн
Залишок на складі:
закінчується
-
+
Ціна за одиницю:13.85 грн (1 шт./уп)
0отзывов5

Якісні інструменти для педикюру оптом в інтернет-магазині Krasota-Style

Інструменти для педикюру — це особливий набір пилок, терок, різців і лопаток, що застосовуються для різних процедур по догляду за стопами ніг: відлущування частинок шкіри, пом`якшення п`ят, видалення кутикули і т. д. Вимоги до таких інструментів дуже високі, адже вони повинні бути не просто зручними і функціональними, а ще й безпечними для здоров`я.

Інструментами для педикюру є найрізноманітніші приладдя. Найбільш відомими і популярними з них можна назвати, мабуть, терки для ніг - абразивні інструменти, що допомагають видалити відмерлі частинки шкіри і тим самим повернути стопах м’якість і гладкість. Абразивність терок для ніг буває різною, в залежності від того, наскільки огрубілу шкіру цими терками належить обробляти.

Пилки для педикюру - ще один популярний педикюрний інструмент. За аналогією зі звичайними манікюрними пилками, застосовуються вони для обробки пальців ніг. Робоча поверхня таких пилок може мати різну шорсткість, а їхні ручки сконструйовані так, щоб пилку було максимально зручно утримувати. Часто педикюрні пилки робляться двосторонніми: одна сторона більш груба, а інша — більш м`яка.

Перераховуючи популярні інструменти для педикюру не можна не згадати також і педикюрний верстат. Такий інструмент призначений перш за все для «екстремального» педикюру, коли шкіра ніг, особливо п`ят, настільки огрубіла, що звичайні засоби з нею вже не справляються. Діють педикюрні верстати за принципом звичайних бритвених верстатів, однак їх форма спеціально розроблена так, щоб забезпечувати зручну роботу таким інструментом саме з поверхнею стоп.

Стежити за станом стоп ніг дуже важливо в будь-яку пору року, адже м`які гладкі п`ятки й акуратні нігті на пальцях ніг — це не просто красиво, а ще й гігієнічно. А для цього купити інструменти для педикюру оптом вам завжди допоможе наш інтернет-магазин Krasota-Style, де ви знайдете професійні педикюрні інструменти за доступними цінами як для домашнього, так і для салонного використання.

Різці с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.