Спонжики

  • Новинки
  • 2 товар в категорії
  • Сортировка
     
в обранне2025624
Швидкий перегляд
21.30 грн
25.56 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:10.65 грн (2 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2025492
Швидкий перегляд
25.56 грн
30.67 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:12.78 грн (2 шт./уп)
0отзывов5

Аксесуари для макіяжу для створення бездоганного тону обличчя: якісні спонжі й пуховки

Щоб зробити гарний макіяж, недостатньо придбати якісну косметику, - вам знадобляться спеціальні інструменти для нанесення макіяжу — пензлики, спонж і пуховки. Правильний вибір спонжів і пуховок важливий тому, що саме ці аксесуари для макіяжу допомагають забезпечити ідеально рівний тон обличчя.

Спонжі (губки для макіяжу) зазвичай робляться з латексу. Застосовуються вони для нанесення рідкої тональної основи, пудри або рум`ян, а також для розтушовування тональної основи або коригуючого засобу. Використовувати спонжі можна як сухими, як і зволоженими.

Спонжі для макіяжу бувають різних форм і розмірів. Великі прямокутні або круглі спонжі, наприклад, зручно використовувати для нанесення тону, а трикутні з гострими краями — для розтушовування тональних і коригувальних засобів біля ніздрів і в області очей.

При виборі спонжа жінки звертають увагу не тільки на його форму і розмір, але і на інші характеристики, наприклад, цупкість і пружність. Чим більш пористий спонж, тим більш природним виходить макіяж. Але у пористого спонжа менший термін служби, оскільки його складніше мити. Якісний спонж також повинен бути пружним. Це можна перевірити, стиснувши і відпустивши латексну губку: вона повинна швидко відновити свою форму.

Раз на тиждень спонж потрібно ретельно мити і висушувати, інакше на ньому почнуть розмножуватися бактерії. Якщо губка для макіяжу стала менш пружною або втратила форму, її слід замінити на нову.

Пухівки для макіяжу використовуються для нанесення пудри — як компактної, так і розсипчастої. Пухівка дозволяє рівномірно наносити пудру легкими рухами, що збільшує стійкість макіяжу, а також змахувати з обличчя надлишки пудри. Пуховки, як і спонжі, потрібно періодично мити.

Купити спонжі та пуховки оптом ви можете в нашому інтернет-магазині Krasota-Style. Ми пропонуємо придбати якісні інструменти для макіяжу на умовах опту і дрібного опту. Ваше замовлення буде сформовано протягом декількох днів і доставлено в будь-який населений пункт України.

Спонжики с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.