Вії

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

Чаруючий погляд з накладними віями від інтернет-магазину Krasota-Style

На жаль, далеко не всіх представниць прекрасної статі природа обдаровує довгими густими віями. Новомодні туші, звичайно, деякою мірою вирішують цю проблему, але все ж більш ефективніше справляються з завданням накладні вії - винахід, що настільки міцно увійшов у сучасне життя, що давно вже перестав бути чимось незвичайним та екзотичним. Тепер купити накладні вії запросто можна і для домашнього використання, і для застосування в салоні краси.

Не так давно накладні вії вважалися атрибутом тільки красунь з глянцевих журналів. Трохи пізніше жінки «розсмакували» цю новинку для різноманітних тематичних фотосесій або ж для виняткових випадків: весілля або, наприклад, випускний вечір. Тепер же такі вії нерідко використовуються і в повсякденних образах, адже сучасні матеріали, що застосовуються для створення штучних вій, дозволяють робити їх дуже реалістичними.

Ціна на накладні вії варіюється залежно від виду таких вій. Зокрема, штучні вії можуть випускатися у вигляді смужок або пучків: вії пучками виглядають більш реалістично, тому й коштують трохи дорожче, ніж вії смужками. Втім, за задоволення похвалитися пишними довгими віями, дуже схожими на свої власні, заплатити трохи більше не шкода, адже результат того вартий.

Пучки накладних вій, на відміну від вій-смужок, приклеюються «точково», і якщо їх довжина підібрана правильно, то візуально відрізнити накладні вії від справжніх буде дуже складно. До речі, «правильна» довжина накладних вій не повинна надто вже перевищувати довжину власних вій, інакше реалістичного результату не вийде.

Наш інтернет-магазин Krasota-Style пропонує вам купити накладні вії оптом за доступними цінами. Якісні матеріали, використовувані при виробництві представлених в нашому магазині штучних вій, дозволяють носити їх навіть щодня. До того ж ми здійснюємо доставку по всій Україні, тому ви можете забрати свою покупку в будь-якому місті чи селищі країни.

Вії с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.