Квілінг

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

Листівки та вироби своїми руками

В даний час все більшу популярність набирають подарунки, зроблені своїми руками. Такі сувеніри дійсно несуть енергетику виконавця і, може навіть, частинку його душі. Одним з модних напрямів є листівки, запрошення та картини, виконані в техніці квілінг. Вона передбачає використання спеціально-нарізаних різнокольорових смужок паперу та інструменту, що дозволяє їх закрутити. Такі смужки для квілінгу - справжній скарб в арсеналі майстра рукоділля.

Папір для квілінгу

Звичайно, будь-майстер по виготовленню подарунків ручної роботи насамперед задумається, який саме папір застосувати для листівок в техніці квілінг. Папір для квілінгу може бути отриманий двома способами:

  1. Нарізаний вручну своїми руками
  2. Куплений готовий

Плюси нарізаних вручну смужок для квілінгу полягають у тому, що ви самостійно можете вибрати ширину смужки і її колір. Найбільш часто використовуються смужки шириною 3, 5, 7 мм. Однак, процес нарізки досить трудомісткий і займає багато часу, та й папір потрібного кольору все одно доведеться купувати.

Дуже зручно купити набір для квілінгу в якому вже готовий папір для квілінгу. В магазинах для рукоділля зазвичай представлений широкий асортимент кольорових смужок, з яких можливо створити справжній шедевр.

Ви часто бачили листівки з паперовими квітами, для їх створення як раз використовувалися паперові стрічки для згортання квіточок, пелюсток та інших складових листівки. Відмінні ідеї можна знайти в інтернеті або спеціальних книгах по виробам своїми руками. На перших парах вони допоможуть зробити перші кроки з виготовлення листівок в техніці квіллінг. Для смужок використовується гладкий папір, фактурний в хід ніколи не йде. Хоча, в деяких випадках, смужки спеціально гофрують, для пожвавлення деяких деталей картини або листівки.

Ціни

Ціни на папір для квілінгу варіюються в залежності від щільності паперу, з якого вони виготовлені та ширини смужок. Як правило, тонкі смужки коштують дешевше. Крім того, кількість смужок може бути різною, що так само впливає на ціну упаковки.

Інтернет-магазин в Києві

В даний час легко порівняти вартість, просто зайшовши в інтернет. В Україні, і зокрема в Києві є інтернет-магазин рукоділля krasota-style.com.ua, де можливо не тільки подивитися ціни на папір та інструменти, а й замовити з доставкою. До речі, папір для квілінгу тут коштує досить дешево, порівняно з багатьма іншими.

Не бійтеся пробувати і творити! Можливо квіллінг і інші пристрасті відкриють досі незвідані куточки вашої душі.

Квілінг с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.