Модульне орігамі

  • Новинки
  • 3 товар в категорії
  • Сортировка
     
в обранне2051300
Швидкий перегляд
61.00 грн
Залишок на складі:
закінчується
-
+
Ціна за одиницю:61.00 грн (1 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2051296
Швидкий перегляд
61.00 грн
Залишок на складі:
закінчується
-
+
Ціна за одиницю:61.00 грн (1 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2051295
Швидкий перегляд
61.00 грн
Залишок на складі:
закінчується
-
+
Ціна за одиницю:61.00 грн (1 шт./уп)
0отзывов3

Модульне орігамі

Моделювання з паперу стало сьогодні настільки популярне, що з простого складання різними способами народилися принципово нові форми роботи з папером. Завдяки таким видозмінам на світ з'явилося модульне орігамі - складання різноманітних красивих фігур з маленьких деталей. Такі паперові фігурки зможуть прикрасити будь-який будинок, стати прекрасним подарунком. Не дарма модульне орігамі відомо також як орігамі в стилі 3D, ці яскраві об'ємні моделі по праву можуть вважатися справжніми творами мистецтва.

Творчий набір «Модульне орігамі» – перший крок вашої дитини до створення дивовижних виробів з паперу. Покроковий алгоритм дозволяє долучитися до мистецтва орігамі навіть новачкам. А готові матеріали полегшують і скорочують час у кілька разів.

Як працювати з набором для модульного орігамі

Щоб сплести з паперу човен у вигляді дракона, дитині знадобляться блоки 3 кольорів: зелений, жовтий і білий. Всього паперових блоків в комплекті 5 штук.

Увесь виріб складається з трикутних модулів – дитина складає кожний модуль по спеціальній схемі, яка додається до набору. Ці трикутники надягаються один на одного і закріплюються 3 способами, тому конструкції можна надати різну форму.

Ви можете спочатку скрутити всі модулі, а потім зібрати з них човен, або робити необхідні модулі по ходу складання.

Вам з дитиною належить зробити більш 50 кроків у процесі створення фігури в техніці модульного орігамі, але, слідуючи докладній інструкції, ви впораєтеся із завданням!

Коли човен готовий, спорудіть для нього вітрило з допомогою кількох листочків і палички (входить в набір). На голову дракона приклейте оченята.

Що розвиває створення модульного орігамі з набору

Це заняття розвиває творчі здібності дитини, її інтерес до прикладного мистецтва. Копітка робота розвиває навички праці, покращує увагу і пам'ять. Дитина вчиться працювати руками і отримувати від цього задоволення.

Неспішна і детальна робота підвищує рівень терпіння і витривалості, заспокоює і допомагає відволіктися. Удосконалюються моторні навички і тактильне сприйняття.

Дізнайтеся більше про модульне орігамі з нашими наборами!

Модульне орігамі с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.