Органайзери для фурнітури

  • Новинки
  • 2 товар в категорії
  • Сортировка
     
в обранне2038702
Швидкий перегляд
39.76 грн
47.71 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:39.76 грн (1 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2025628
Швидкий перегляд
87.12 грн
104.54 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:87.12 грн (1 шт./уп)
0отзывов5

Зручні контейнери для фурнітури, органайзери для бісеру від інтернет-магазину Krasota-Style

Для рукодільниць зберігання різної фурнітури завжди є великою проблемою, адже часом дуже непросто підібрати для цієї мети контейнери потрібної форми і розміру. На щастя, сьогодні у продажу є найрізноманітніші коробки для рукоділля, користуватися якими не тільки зручно, але ще й приємно завдяки їхньому стильному дизайнові.

Зазвичай найскладніше зберігати бісер, адже він дуже дрібний і постійно розсипається та розгублюється. Звичайно, можна спробувати залишити бісер в тих поліетиленових зіп-пакетиках, у яких він продається, однак це не дуже зручно: такі пакетики недовговічні, а дістати потрібну кількість бісеру з них важкувато. Отже, доводиться шукати інші варіанти.

Виробники товарів для рукоділля подбали про прихильниць плетіння та вишивання бісером, придумавши спеціальні органайзери для бісеру. Такі органайзери являють собою пластикові коробки різного розміру і форми, а також контейнери для бісеру, розділені на певну кількість відділень, або секцій. Чим більше відділень в органайзері, тим більше бісеру різних кольорів можна в ньому зберігати. Для підвищення зручності користування органайзером кожна секція може мати власну окрему кришечку.

Коробки для бісеру зазвичай прозорі, а тому рукодільниця завжди може бачити, скільки бісеру того чи іншого кольору у неї залишилося, і при необхідності поповнювати запас. Розміри таких коробок вибираються в залежності від кількості бісеру кожного кольору. Іноді буває зручно придбати кілька різних коробок, використовуючи одні для тривалого зберігання бісеру, а інші — безпосередньо в процесі роботи над виготовленням якого-небудь виробу.

Купувати різні контейнери для бісеру сьогодні дуже зручно за допомогою інтернету. Наприклад,ви можете купити такі контейнери в нашому інтернет-магазині Krasota-Style: ми пропонуємо великий вибір форм і розмірів контейнерів, доступні ціни (опт і дрібний опт) та доставку по всій Україні.

Органайзери для фурнітури с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.