П`яльця

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

П`яльця і рами для вишивання: широкий асортимент приладь для рукоділля

Рукодільницям, які обожнюють вишивання, для комфортної роботи, необхідно мати спеціальне приладдя - п`яльця. Вони дозволяють натягувати тканину і канву достатньо туго для того, щоб вишивати було набагато легше, а вишивка виходила більш акуратною.

Класичні п`яльця для вишивання являють собою дві круглі дерев`яні рамки, що встановлюються одна на одну, затискаючи тканину. Одна з рамок має трохи менший розмір, що дозволяє добре натягнути тканину: щоб заправити тканину в п`яльця, її кладуть на менше кільце й акуратно надягають зверху більше.

Сучасні п`яльця часто виготовляються з пластмаси, а більший круг у них забезпечений подвійним гвинтом, який дозволяє регулювати розмір кола, забезпечуючи таким чином натягування необхідної площі тканини. Дерев`яні п`яльця також можуть бути забезпечені затискним гвинтом.

П`яльця бувають різної форми й розміру. Найчастіше такі прилади для вишивання бувають круглі й овальні, але не рідкість тепер і прямокутні, квадратні і навіть трикутні п`яльця. Розмір і форму п`ялець потрібно підбирати під конкретну вишивку: для невеликих сюжетів вистачить маленьких круглих п`ялець, які можна тримати в одній руці, а для масштабних вишивок (картин, ікон) краще вибрати настільні п`яльця чи такі, що кладуться на підлогу.

Останні два різновиди п`ялець звільняють обидві руки, що значно спрощує процес вишивання. Зазвичай вони мають квадратну або прямокутну форму, тому їх ще називають рамками для вишивання. Ще одна назва таких п`ялець — гобеленові п`яльця, тому що їх часто використовують при вишиванні гобеленів та інших виробів великої площі. У п`яльцях-рамках тканина фіксується спеціальними обертовими планками або кліпами (кліпсами).

Купити п`яльця і рами для вишивання різного розміру і форми ви можете в інтернет-магазині Krasota-Style. У нашому каталозі товарів ви знайдете не тільки пластмасові і дерев`яні п`яльця, але й інші товари для вишивання: нитки і голки, схеми для вишивання, бісер, паєтки тощо. Всі товари реалізуються на умовах опту і дрібного опту, доставка здійснюється протягом декількох днів з моменту оформлення замовлення.

П`яльця с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.