Шнури

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

Шнури

Різноманітні шнури для біжутерії оптом і дрібним оптом в інтернет-магазині Krasota-Style

 Щоб своїми руками робити біжутерію для власного використання або на продаж, необхідно мати під рукою різні матеріали для роботи, зокрема — фурнітуру для біжутерії. Серед такої фурнітури затребувані різні декоративні елементи, замки та з`єднувачі, а ще, звичайно ж, основи: ліска, тросик і ювелірний шнурок.

Ювелірними шнурками прийнято називати різні види шнурів, що застосовуються у виробництві прикрас та аксесуарів. Наприклад, виділяють окремо шкіряні і замшеві шнурки, товсті і тонкі шнури, вощені шнури та багато інших. Ювелірні шнурки, завдяки їхній доступності та великій різноманітності, можна назвати одним з найбільш популярних видів фурнітури для біжутерії.

Застосовуються ювелірні шнурки зазвичай в якості основ для нанизування намистин і різних декоративних елементів, а також для плетіння різноманітних візерунків. Наприклад, з таких шнурків легко можна зробити популярні нині браслети в техніці макраме або браслети "Шамбала". При цьому шнури для намиста і кольє, а також шнури для браслетів відрізняються, як правило, кольоровою гамою, міцністю, фактурою та ін.

Handmade-прикраси завжди цінуються більше, ніж прикраси, зроблені на фабриках, адже handmade-вироби створюються завжди в одному-єдиному екземплярі, а тому є ексклюзивними. Ретельно підібрані для виготовлення handmade-біжутерії матеріали, в тому числі і шнурки для рукоділля, забезпечать максимально якісний результат і максимально точне втілення задуманої ідеї.

У нашому інтернет-магазині Krasota-Style ви завжди знайдете шнури для браслетів, намиста, кольє та іншої біжутерії в широкому асортименті. Ми пропонуємо шнурки як оптом, так і дрібним оптом, тому у нас можна купити шнурки для біжутерії і для рукоділля, і для роздрібної торгівлі. Кожен замовлений вами шнурок ми ретельно перевіримо і відправимо в будь-який населений пункт України зручним для вас способом.

Шнури с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.