Стрази

  • Новинки
  • 2 товар в категорії
  • Сортировка
     
в обранне2049438
Швидкий перегляд
255.60 грн
306.72 грн
Залишок на складі:
закінчується
-
+
Ціна за одиницю:1.28 грн (200 шт./уп)
0отзывов5
в обранне2050465
Швидкий перегляд
255.60 грн
306.72 грн
Залишок на складі:
достатньо
-
+
Ціна за одиницю:1.28 грн (200 шт./уп)
0отзывов5

Виблискуючі стрази різних кольорів для рукоділля і продажі в інтернет-магазині Krasota-Style

Стрази сьогодні вважаються популярним декоративним елементом одягу, взуття, аксесуарів і т. д. Ці кристалики вражають своїм неперевершеним блиском, грою світла на гранях і… ціною. Не лише професійні дизайнери, а й звичайні майстрині-рукодільниці використовують їх у своїй роботі.

Стрази вперше з`явилися в XVIII столітті, коли ельзаський ювелір Георг Штрасс отримав спеціальне калієве скло з високим вмістом свинцю для виробництва біжутерії, що імітує діаманти. Винахід Штрасса був настільки вдалим, що його почали широко використовувати інші ювеліри.

Перші стрази були безбарвні, але пізніше придумали способи їхнього фарбування. У скляну масу для виробництва стразів додавали, зокрема, сполуки хрому і заліза для отримання зеленого кольору, сполуки тривалентного заліза для отримання жовтого кольору і сполуки кобальту для отримання синього забарвлення.

У наші дні колірна гама стразів вже не обмежується лише зеленим, синім і жовтим кольорами: тепер у продажу для задоволення запитів найвимогливіших покупців знайдуться кристали будь-яких кольорів та відтінків. Розміри цих декоративних елементів теж варіюються, щоб їх зручніше було застосовувати для декорування різних виробів.

В Україні купити стрази можна в магазинах для рукоділля, однак, на жаль, далеко не завжди в таких магазинах, особливо в невеликих містах, є достатній вибір цих кристалів. Тому все більшої популярності набуває купівля стразів в інтернет-магазинах: вибір в цьому випадку набагато більший, а процес придбання необхідних товарів дуже зручний, адже замовлення можна отримати в зручний час та в зручному місці, не витрачаючи зайвих зусиль на поїздки по ринках і магазинах.

Наш інтернет-магазин Krasota-Style пропонує стрази оптом і дрібним оптом. У нас ви знайдете стрази різних кольорів і розмірів в зручній упаковці для рукоділля або ж під реалізацію. Ціни на стрази дуже доступні, а доставку для вас ми здійснимо в будь-який куточок України зручним для вас способом.

Стрази с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.