Термоси

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
    
  Нічого не знайдено.

  Купити термоси оптом і дрібним оптом: термоси для їжі і напоїв в інтернет-магазині Krasota-Style

  Термос — це вид посуду, основним завданням якого є підтримання постійної температури продуктів харчування. Більшість сприймає термос в першу чергу як посуд для гарячих напоїв, однак насправді термос може підтримувати як високу, так і низьку температури. Крім того, зберігати в термосі можна не тільки напої, але і їжу.

  Термос являє собою колбу з подвійними стінками, повітря між якими викачано, тобто створений вакуум. Це зменшує теплопровідність і дозволяє термосу зберігати температуру продуктів. Колба може бути зроблена зі скла або металу.

  В термосах зі скляною колбою її внутрішня поверхня зазвичай покрита дзеркальним матеріалом, це також дозволяє термосу краще зберігати температуру. Зовнішній корпус же виготовляється з пластику або металу. У термосах з металевою колбою корпус і колба являють собою єдине ціле. Металеві термоси менш крихкі і більш довговічні.

  За своїм призначенням термоси поділяються на дві великі групи: термоси для напоїв і термоси для їжі (харчові термоси). Принципова відмінність полягає в ширині горловини: у термосів для напоїв вона вужча. Існують й універсальні термоси, в яких можна зберігати напої та їжу (зручність наливання напоїв забезпечується спеціальною конструкцією пробки з додатковим отвором).

  Купуючи термос для напоїв, варто вибрати термос з чашкою, в яку можна наливати напої. А термос для їжі може продаватися в комплекті зі столовими приладами і контейнерами, що дозволяють одночасно зберігати в ньому кілька страв. Термоси можуть мати різний об`єм, проте важливо пам`ятати, що термос максимального об`єму буде гірше тримати температуру, якщо заповнений не до кінця.

  Купити термоси в Україніпропонує вам інтернет-магазин Krasota-Style. У нашому каталозі ви знайдете термоси для їжі і напоїв різного об`єму, які стануть прекрасним рішенням для тривалих подорожей, туристичних походів, пікніків і офісних обідів.

  Термоси с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.