Навушники

  • Новинки
  • 0 товар в категорії
  • Сортировка
     
Нічого не знайдено.

Компактні навушники від оптового інтернет-магазину Krasota-Style: функціональний і красивий аксесуар для меломанів

Переважна більшість сучасної молоді не уявляє свого життя без такого аксесуара, як навушники: якщо раніше плеєри були доступні лише одиницям, то зараз MP3-плеєр можна придбати за досить доступною ціною. До того ж, більшість нових телефонів використовується в якості медіаплеєра. Тому без навушників у наш час просто не обійтися.

Існує кілька видів навушників, що відрізняються призначенням, розміром, формою і якістю звуку. Найпопулярніші серед них, мабуть, навушники-вкладиші (також звані крапельками або таблетками): вони мають невеликий розмір і вкладаються у вушну раковину, за що і отримали свою назву. Саме їх компактність, що поєднується з доступною ціною, і зробила їх такими популярними.

Деякі меломани дивляться на ці недорогі навушники зневажливо, оскільки вони не передають весь діапазон високих і низьких частот, а також характеризуються не дуже доброю звукоізоляцією. Однак важливо пам`ятати про те, що якість звуку залежить не тільки від навушників, але й від звуковідтворювального пристрою: якщо ви слухаєте музику з телефона, навіть дорогі навушники не забезпечать кращий звук, ніж скромні вкладиші.

Тим, кого не влаштовує той факт, що навушники-вкладиші погано «відсікають» зовнішні звуки, радять купити вакуумні навушники (також їх називають внутрішньоканальними навушниками). Вони схожі на вкладиші своєю компактністю, але вставляються безпосередньо у вушний канал, що не тільки покращує звукоізоляцію, але й розширює діапазон відтворюваних частот і, відповідно, покращує якість звуку.

Купити навушники оптом ви можете в інтернет-магазині аксесуарів і біжутерії Krasota-Style. У нашому каталозі можна знайти, наприклад, вакуумні навушники різних кольорів, що одночасно є функціональним пристроєм і красивим аксесуаром. Ми пропонуємо нашим покупцям комбінацію високої якості, доступних цін і зручних способів оплати й доставки.

Навушники с доставкой в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепропетровск, Донецк, Винницу, Луганск, Луцк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Полтаву, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы.